Startujeme s pomocí prvním psím přátelům

Hledá se Lajka. Znáte ji?

Do konce roku 2021 hledáme „Lajku“, tj. psa, který se stane historicky 1. čtyřnohým tvorem, který bude zapojen do programu našeho nadačního fondu. Lajka bude vybrána v rámci celé České republiky a to v těchto 3 – níže uvedených – etapách. Děkujeme, že nám ji pomáháte najít.

24. prosince 2021 - cíl mise

V průběhu prosince 2021 můžete na našem Facebooku hlasovat a rozhodnout tak, který pejsek se stane naší „Lajkou“. 23. prosince 2021 ukončíme hlasování a 24. prosince 2021 vyhlásíme naši historicky první „Lajku“. Pejska, kterého budeme podporovat na jeho cestě za psími sny. Vyhlášení proběhne zde na webu a na našem Facebooku. Sledujte nás.

30. listopad 2021 - nominace

Na konci listopadu 2021 uzavíráme nominace. Jdeme se s přihlášenými pejsky seznamovat. Vybereme ty nejsilnější příběhy a představíme vám je. Svým hlasováním nám pomůžete vybrat pejska, který od nás získá divokou kartu a stane se naší „Lajkou“.

1. listopadu 2021 - start

Potřebných pejsků je hafo. My hledáme „Lajku“. Prvního psa, kterému pomůžeme získat nové adoptivní páníčky a zajistíme mu doživotní finanční podporu jeho léčebných výdajů. Vyhlašujeme proto soutěž. Víte o pejskovi, který by si pro svůj příběh naši pomoc nejvíce zasloužil? Přihlaste jej do soutěže o naši divokou kartu.
Koho můžu nominovat?

Víte o pejskovi v útulku nebo obdobném zařízení, který je starý, nemocný nebo handicapovaný a nedaří se mu najít náhradní rodinu nebo pečovatele, který by si jej adoptoval? Pomozte mu v jeho nelehké situaci a nominujte jej do naší soutěže. Z každého útulku je možné nominovat pouze jednoho pejska nebo fenku. Nominace nám posílejte nejpozději do 30. listopadu 2021.

Co Lajka získá

Pejsek (nebo fenka), který v naší soutěži získá první cenu, se stane naší "Lajkou". Pomůžeme mu najít nového adoptivního "páníčka" a bude od nás mít garantovanou finanční podporu na veškeré výdaje spojené s jeho adopcí i finanční podporu na veškeré léčebné výdaje. Věříme, že tímto způsobem naše "Lajka" konečně získá nový, stabilní domov a milující pečovatele.

Jak nominovat

Pošlete nám krátký popis pejska/fenky, kterého nominujete, jeho příběh a fotografie. Napište nám, co má za sebou a proč je pro něj obtížné najít si adoptivní rodinu. Pošlete nám tyto informace prostřednictvím formuláře, případně e-mailem na teddy@teddypomaha.cz. Jak hlasovat pro Lajku se zde dozvíte na začátku prosince 2021.

Přečtěte si příběh našeho Teddyho, který nás inspiroval k založení nadačního fondu Teddy pomáhá. A pomozte nám objevovat příběhy dalších pejsků, kterým můžeme společně pomáhat.

Nominovat